Partnerzy

Platan_partner
alcatelt
orange

O nas:


Nasza firma istnieje od 1990 roku. Od chwili rozpoczęcia działalności celem naszej firmy jest jak  najwyższa jakość z zachowaniem konkurencyjnych cen.  
Działalność naszej firmy opiera się na kilku najważniejszych dziedzinach:


?    Usługach
?    Sprzedaży
?    Serwisie

Szczególną wagę przykładamy do jakości obsługi. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani, doskonale wyszkoleni specjaliści.  Ich umiejętności potwierdzają zdobyte certyfikaty i dyplomy. Jednak najważniejszą rekomendacją są opinie naszych klientów  (patrz zakładka: zaufali nam)
Ponadto bardzo zależy nam na tym, aby zdobyte zaufanie naszych klientów mogło procentować w trakcie wieloletniej stałej i stabilnej współpracy. Celem, który stawiamy sobie każdego dnia, jest sprostanie nawet najbardziej skomplikowanym projektom i w konsekwencji zaproponowanie wdrożenia w konkurencyjnej cenie.
W gronie naszych klientów znajdują się firmy z wielu dziedzin gospodarki: usługowe, produkcyjne, handlowe, transportowe, finansowe. Od wielu lat mam stałe grono zadowolonych odbiorców, a każdy kolejny klient jest dla nas wyzwaniem i szansą na pokazanie się z jak najlepszej strony.


Jednak najważniejszą rekomendacją są opinie naszych klientów  (patrz zakładka: zaufali nam)